Про нас


Історія однієї Компанії або кілька слів про нас

У першу чергу, дозвольте подякувати Вам за те, що Ви відвідали наш сайт. Сміємо сподіватися, що познайомившись ближче з нами, ми станемо партнерами на тривалий час.

Отже, дозвольте представитися!

Наша компанія заснована в 2012 році. За ці роки ми накопичили колосальний досвід. Ми зарекомендували себе як надійна компанія, успішно відкрили  роздрібний магазин і інтернет-магазин. Пройшли всі ступені нелегкої конкурентної боротьби за утвердження на ринку. Ми не тільки вижили в нелегкий час, але і успішно розвиваємося, придбали надійних партнерів і клієнтів, які за ці роки переконалися, що з нами можна взаємовигідно співпрацювати.

Що ми готові Вам запропонувати?

У нас є широкий вибір. Наш асортимент - незмінно якісний товар!                        

У нас є широкий вибір товарів для рукоділля. Ми готові запропонувати вам товари таких брендів як, Бісер Арт (Biser-Art)Барви Поділля, Арт Схемка, Сяйво БСР, Вдохновєніє (Vdoxnovenie), ДМС , АріаднаPRECIOSA (Чехія), Spark BeadsPony ( Індія) 
Незмінно піклуючись про те, щоб всіляко допомогти покупцеві придбати необхідний товар, ми надаємо найбільш повну та об'єктивну інформацію про якість і ціну продукції, умови продажу, доставки тощо.